Kurumsal

Erkin Çelik > Kurumsal

Birçok faaliyet alanında
güvenli çözümler sunuyoruz.

Toplamda 6.000m2 arazi üzerinde kurulu olan Erkin Çelik, 3.500 m2 kapalı fabrika binası, 2.500 m2 açık imalat sahası, stok sahaları, sosyal, idari ve yardımcı tesisleri ile her türlü imalat ihtiyacına karşılık verecek yeterlilige sahiptir. Yıllık 8.400 ton çelik konstrüksiyon imalat üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız uluslararası standartlardaki üretim ile Türk ve Dünya imalat sanayinde tercih edilen bir kuruluş olma özelligine sahiptir.

Erkin Çelik Konstrüksiyon

Tanıtım Filmimizi İzleyin

Önemli sanayi tesislerinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan altyapı, enerji, kapalı saha, ekipman ve makine, ulaşım, geniş ve deneyimli insan gücüne sahip olan fabrikamız imalatın her aşamasında sertifikalı tahribatsız muayene ekipmanları ve Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemleri ile müşterilerine kaliteli ve zamanında üretim yaparak hizmet vermektedir.

Başladıgı tüm işleri en iyi şekilde sonuçlandırmayı, yaptıgı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Erkin Çelik

Tarihçe

2008 yılından itibaren faaliyet alanlarındaki bilgi, birikim ve tecrübesi ile Türkiye'nin ve Dünya'nın her bölgesine başarı ile hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Erkin Çelik, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "vizyon" edinmiştir.

Misyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip sektöründe örnek bir firma olarak, müşteri memnuniyetine önem veren kaliteli çözümler oluşturarak örnek bir şirket olmaktır.

TOP